octombrie 6, 2024

Obiectiv Jurnalul de Tulcea – Citeste ce vrei sa afli

Informații despre România. Selectați subiectele despre care doriți să aflați mai multe

Tabloul de locuri de muncă

Pe panoul de locuri de muncă de astăzi

Colmore – mirele armăsarului

Coolmore Australia este o fermă de reproducție de rasă pursânge, situată în pitoreasca Upper Hunter Valley din Jerrys Plains, New South Wales. În prezent avem ocazia ca un crescător de armăsar să se alăture echipei noastre pentru sezonul de reproducție 2024.

Candidatul de succes va raporta managerului de armăsar și trebuie să aibă experiență dovedită de lucru într-un rol similar. Candidatul va fi un muncitor entuziast, de încredere și onest, capabil să lucreze în mod independent uneori și, cel mai important, îi place să lucreze într-un mediu de echipă.

Responsabilitățile acestei poziții includ:

– Asigurarea că nevoile nutriționale și nutrienții armăsărilor sunt asigurate zilnic.

– Asistență în toate procesele de reproducere și acoperire pentru a asigura cea mai înaltă calitate a îngrijirii și a atenției.

– Asistați cu toate sarcinile zilnice necesare în hambarul armăsarului, inclusiv exerciții și sărituri.

– Monitorizarea și menținerea sănătății și stării armăsărilor.

Putem oferi candidatului de succes un salariu excelent și beneficii inclusiv cazare la fermă.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți cererea dvs., inclusiv un CV actual, managerului fermei, Justin Curry la

[email protected]

READ  Cum o parolă iPhone ajută hoții să vă fure banii și datele, Telecom News, ET Telecom